Oferta

Blachownice

Firma Euros ma przyjemność zaoferować swoim klientom wykonywanie na zautomatyzowanej linii spawalniczej blachownic wraz z uzbrojeniem i  zamknięciem powłoki antykorozyjnej lub samych surówek do dalszego uzbrajania po stronie Zamawiającego.

Czym są blachownice

Blachownice posiadają charakterystyczną konstrukcję, rodzaj użytych materiałów oraz sposób wytwarzania. Składają się z odcinków blach ze sobą pospawanych. Wykonywanie blachownic rozpowszechniło się dzięki rozwojowi programów komputerowych, mechanizacji i automatyzacji produkcji oraz technologii związanej z procesem kształtowania elementu.

Ograniczenia

Prefabrykacja blachownic bez zastosowania odpowiednich przyrządów, jest kłopotliwa oraz pracochłonna, dodatkowo zagrożeniem przy produkcji są powstające naprężenia spawalnicze oraz niedokładności wymiarowe.
PRZYKŁAD blachownicy składanej ręcznie.

Automatyzacja procesu

W związku z powyższym wychodzimy z propozycją wykonywania blachownic na naszej linii spawalniczej, która posiada zintegrowane systemy rolek prowadzących przed spawaniem oraz rolek prostujących tuż po procesie spawania, dzięki którym uzyskujemy prostoliniowość spawanych blachownic bez dodatkowych procesów prostowania termicznego oraz także możemy uzyskać strzałkę ugięcia, która jest powszechnie wykorzystywana w przypadku konstrukcji mostowych.

Technologia

Technologia opiera się na nowoczesnych żródłach inwertorowych z możliwością spawania prądem stałym i przemiennym z wysokim współczynnikiem natapiania i przetopu. Wykonywane są spoiny ciągłe pod osłoną topnika w pozycji nabocznej i podolnej.

Patent

Nasza wytwórnia posiada patent na "Sposób wytworzenia uzbrojonych blachownic zwłaszcza dwuteowych o zmiennej grubości środnika i zmiennej szerokości pasów zewnętrznych"

Parametry linii spawalniczej

Środnik
Wysokość 200 - 2 000 mm (wliczając pasy)
Grubość 4 - 25 mm
Pasy
Szerokość 150 - 1 000 mm
Grubość 6 - 50 mm
Maksymalny ciężar belki 1 000 kg/mb
Maksymalna długośc belki 15 000 mm ( dłuższe nalezy rozpatrzeć indywidualnie)
Źródło spawalnicze
Prędkość spawania 0,15 - 2,1 m/mb
Maksymalne natężenie 1 000 A


Możliwości linii spawalniczej

- symetryczne/asymetryczne teowniki oraz dwuteowniki
- skośne (stożkowe)
- skrzynkowe
- krzyżowe
- hybrydowe - blachownice o zmiennej grubości/wysokości środnika oraz
zmiennej szerokości/grubości pasów zewnętrznych


Siedziba firmy

Euros Sp. z o.o.
63-500 Ostrzeszów
Rojów, ul. Hetmańska 12
- - - - - - - - - - - - -
NIP 514-028-07-52
KRS 0000191427
Regon 300262989

Kontakt

Sekretariat

Telefon:  +48 62 730 25 04
e-mail:   biuro@euros-konstrukcje.pl

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę EUROS Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę EUROS Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma EUROS Sp. z o.o..